قوانین و مقررات

قوانین و مقررات همراه پی

 

کاربر گرامی قبل از عضویت در این وب سایت و استفاده از خدمات همراه پی باید قوانین موجود در این موافقتنامه را به صورت کامل مطالعه و قبول نمائید. این قوانین برداشت نهایی از سیاست امنیت اطلاعات همراه پی که با در نظر گرفتن احترام میان حقوق سایر کاربران همراه پی و سایت همراه پی و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی افراد و کلاه برداری در سایت تهیه و تنظیم شده است این توافقنامه در هر زمان می تواند با ارسال یک نسخه تجدید نظر شده در وب سایت ما اصلاح شود و به کلیه کاربران در وب سایت اطلاع رسانی میگردد. لازم است کاربران هرچند وقت یکبار قوانین را مطالعه کرده و از تغییرات احتمالی مطلع گردند.

1-  محل فعالیت همراه پی در ایران است و این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد ، قوانین بانک مرکزی، قوانین ابلاغی شورای عالی فضای مجازی و کمیته تعیین محتوای مجرمانه در هر زمان لازم الاجرا است و با عضویت در همراه پی اقرار مینمایید که قوانین را به صورت کامل و با دقت مطالعه کرده و با آنها موافقت نموده است.

2- فقط افرادی که به سن قانونی (18سال) و بالای آن رسیده باشند می تواند عضو همراه پی شوند واز خدمات آن استفاده کنند.

3- استفاده از سرویس همراه پی درکسب و کارهایی که دارای محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و  دسته خاصی از مردم  باشد غیرمجاز است ودر صورت آگاهی حساب کاربری طرف بلاک خواهد شد.

4- همراه پی میتواند برای کنترل صحت تراکنش های ورودی و خروجی، یا هرگونه فعالیت مشکوک به پولشویی، از پذیرنده و یا پرداخت کننه وجه مدارک شناسایی مانند کارت ملی، شناسنامه و یا مدارک بانکی مانند کارت بانکی و هرگونه مدارک مورد نیاز دیگر را درخواست نماید و تا زمان تشخیص سلامت تراکنش از تسویه حساب با پذیرنده خودداری نماید و همچنین در صورت عدم همکاری پذیرنده، مبلغ واریزی را تا زمان تعیین تکلیف بکوکه نموده و یا به حساب پرداخت کننده عودت دهد.

5- همراه پی ازارائه ی سرویس به وب سایت هایی با شرایط زیر خودداری مینماید.

تمامی موارد ممنوعه و غیرمجاز در قانون جرائم رایانه ای

سایت های بدون محتوا یا در حال ساخت

ربات های تلگرامی

وب سایت هایی که موضوع فعالیت مبهم یا مشخص نمی باشد

وب سایت های مرتبط با خرید و فروش و ثبت نام و یا پیش ثبت نام وام

استفاده از IP بجای دامنه مورد تقاضا

وب سایت های فاقد محصول و محتوا که خدمات یا کالایی در انها به فروش نمی رسد

سایت های بدون بخش پشتیبانی و شماره تماس پشتیبانی

سیستم های فروش شارژ

سایت های فروش VPN و CCCAM و اکانت Sharing ماهواره

سایت های بخت آزمایی، شرط بندی ، پیش بینی فوتبال و قمار

وب سایت های صیغه و همسر یابی

فروش محصولات و ابزارهای مرتبط با هک و کرک

سایت های فروش محصولات و تجهیزات جنسی و زناشویی

سایت های فیلتر شده یا وب سایت هایی که دامنه های قبلی آها به هر دلیلی فیلتر شده

سایت های فروش ارزهای الکترونیکی و مجازی مانند بیت کوین

سایت های فروش تجهیزات نظامی و استراق سمع

هرگونه فعالیت مرتبط با فروش اطلاعات خصوصی افراد

کالاهایی که حقوق ناشر را رعایت نمیکنند (قوانین کپی رایت)

وب سایت های فروش سیگار، قلیان، مواد مخدر و روانگردان و سایر مواد دخانی

وب سایت های فروش مشروبات الکلی و نوشیدنی های غیرمجاز

وب سایت های فروش سلاح های گرم و سرد بدون مجوز

کالاهایی که مباده آنها دارای مقررات و نظامات خاص است

کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی و جانی به دنبال دارد

کالاهایی که مبادله آنها طبق قانون جمهوری اسلامی ایران ممنوع است

کالاهایی که مبادله آنها مغایر با آداب اسلامی است

کالاهایی که انجام فعالیت‌های غیرقانونی را به نحوی تشویق یا تسهیل می‌کنند

کالاهای قاچاق

کالاهای به دست آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات کشوری و لشگری

وب سایت های تبلیغات کلیکی و سرمایه گذاری که با عنوان باکس شناخته می شوند

وب سایت های حراج و مزایده

سایت های فروش فیلم و سریال که در سامانه ساماندهی ثبت نشده اند.

سایت های دریافت وجه به عنوان سرمایه گذاری و پرداخت سود

عدم وجود مجوزهای شغلی معتبر حقیقی و حقوقی در زمینه فعالیت مورد نظر،(سایت های فروش لوازم آرایشی و بهداشتی و امثال آنها حتما باید در سایت www.samandehi.ir به ثبت رسیده باشند.)

6- فروشنده موظف است کلیه تراکنش های خود را رصد کند و در صورت مشاهده هرگونه تراکنش مشکوک، آن را به همراه پی اطلاع دهد و تا زمان روشن شدن وضعیت تراکنش از ارائه ی هرگونه کالا/خدمات خودداری نماید.

7- کاربری که به عنوان فروشنده در سایت فعالیت می کند باید پس از ارادئه کالا و یا خدمات خود از خریدار ازطریق اینترنت رسید ، مدرک و یا مستنداتی دریافت کند و نزد خود به عنوان مدرک نگه دارد که در صورت اعلام خریدار مبنی بر عدم دریافت کالا یا خدمات رسید دریافت شده را به خریدار ارائه کند، همچنین هرگونه مسئولیت در زمینه کیفیت ، کمیت و ارسال کالای ارائه شده بر عهده فروشنده می باشد

8- خدمات پشتیبانی محصول تماما مرتبط با فروشنده می باشد و همراه پی هیچ گونه تعهدی در قبال محصول و یا خدمات دریافت شده پس از تحویل سفارش پذیرنده به خریدار را متقبل نمی باشد.

9- فروشنده تعهد مینماید پشتیبانی کامل کالا/خدمات خود را به مشتریان ارائه دهد و در صورت هر گونه شکایت از طرف خریدار، موظف به رفع آن میباشد.

10- فروشنده متعهد میگردد کالا/خدمات خود مطابق با آنچه در توضیحاتی که به خریدار ذکر شده است ارائه نماید و در صورتی که اطلاعات کالا/خدمات مغایر با توضیحات ارائه شده باشد و یا دارای اطلاعات دروغین باشد که باعث نارضایتی مشتری گردد ، همراه پی محیطی را برای حل اختلاف فی مابین فراهم میکند و طبق قوانین حل اختلاف اقدام خواهد کرد.

11- فروشنده در صورت تغییر آدرس اینترنتی موظف است حداکثر تا 72ساعت پس از تغییرات آدرس جدید را به همراه پی اعلام کند.

12- در صورتی که فروشنده پس از دریافت درگاه اقدام به تغییر موضوع ، استفاده غیر مجاز از درگاه ، فروش کالا و یا خدماتی برخلاف قوانین موجود در سایت نماید ، تمام مسئولیت ناشی از آن بر عهده فروشنده می باشد و مستلزم پاسخگویی به مراجع قانونی می باشد

13- فروشنده باید از هر گونه معامله صوری و غیر مجاز پرهیز کند و فقط خرید هایی که حقیقتا انجام می شود انجام دهد ، در غیر این صورت مسئولیت قانونی با فروشنده می باشد.

14- حل اختلاف :

قوانین و سیاست های موجود در همراه پی در راستای پیشگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده کاربران تدوین شده است و همراه پی هیچگونه مسئولیتی در قبال کلاه برداری های انجام شده توسط کاربران متخلف بر عهده ندارد. در صورت بروز هرگونه ضرر و زیان، همراه پی با ایجاد محیط گفتگو بین خریدار و فروشنده و نظارت بر گفتگوها تلاش میکند تا موضوع را حل و فصل نماید. در صورتی که اختلاف فی ما بین حل و فصل نگردد، همراه پی مسئولیتی در این قبال ندارد و خریدار میبایست با طرح شکایت از فروشنده در دادسرا موضوع را پیگیری نماید. همچنین امکان پگیری قضایی برای طرفین وجود دارد و در صورت درخواست مراجع قضایی، گفتگوها و اطلاعات مورد نیاز نیز ارائه خواهد شد.

15-   استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری از طریق همراه پی ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.    

16- درخواست های همراه پی از کاربران خود صرفا از طریق ارسال تیکت درون کنترل پنل سایت می باشد و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی و یا درخواست مشاهد لینک های سایت استفاده می شود و هیچگونه اطلاعاتی از طریق ایمیل از کاربران درخواست نخواهد کرد.

17-   در صورتی که کاربری محصولات/خدمات برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی درگاه و اکانت کاربری کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به پذیرنده می باشد و همراه پی هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

18-  کاربر موظف است در نرم افزار/وب سایت خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از : تلفن تماس ، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به پرداخت کنندگان قرار دهد.

19- کاربران سایت حتما باید شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس همراه پی دات کام(dashboard.hamrahpay.com)می باشد وارد کنند ، و در صورت وارد  کردن اطلاعات در آدرس های مشابه و غیر از آدرس www.hamrahpay.com و از دست رفتن اطلاعات یا سرقت اطلاعات همراه پی هیچ مسئولیتی را متقبل نمی شود و همه عواقب برعهده کاربر می باشد.  همچنین حفاظت تمام اطلاعات این صفحات توسط گواهینامه SSl است که برای امنیت بیشتر این صفحات با پیشوند https در دسترس شما قرار میگیرد.

20- کاربران قبل از خرید از وب سایت هایی که از سرویس همراه پی استفاده می کنند لازم است تمام قوانین و مقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند زیرا، هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود رادارد ودر صورت سوء استفاده های احتمالی همراه پی هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.

21- استفاده از اسپم در همراه پی تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده استفاده از آن حساب کاربری خاطی مسدود میشود، موارد استفاده عبارتند از ارسال لینک پرداخت همراه پی با استفاده از اسپم ، که همراه پی به شدت مخالف استفاده از آن است و به صورت جدی با آن برخورد خواهد کرد.

22- استفاده ماشینی از سرویس همراه پی و یا هرگونه سوء استفاه از سرویس این سایت بدون هماهنگی و اطلاع این سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

23-  در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، همراه پی اکانت را شناسایی مسدود و مصادره می نماید.

24- این وب سایت دارای ربات های هوشمندی جهت بالا بردن ضریب امنیتی میباشد و در صورت مشاهده هرگونه رفتار مشکوک یا غیر مرتبط با کاربر  ، پس از هشدار به کاربر در صورت تکرار برای اولین بار 24 ساعت حساب کاربری وی را مسدود کرده و درصورت تکرار حساب کاربری وی به صورت کامل مسدود و مصادره میگردد و  آی پی و مشخصات جهت پیگیری قضایی به مراجعه ذیصلاح ارسال خواهد شد.

25- اگر کاربری تمایل به ادامه فعالیت در وب سایت ما را نداشته باشد می تواند با ارسال تیکت حساب کاربری خود را متوقف کند ، همراه پی حساب کاربری موردنظر را متوقف می کند ولی به منظور نگهداری جزئیات کاربران و تراکنش های آن ها پایگاه داده های خود را حذف نمی کند.

26 - همراه پی حساب کاربرانی را که خلاف قوانین فوق عمل کنند را توقیف می کند و در مورد حساب و موجودی آن کاربر تصمیم نهایی را میگیرد و به کاربر اطلاع می دهد.

27-  اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل خریدار شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خودکاربر بوده و همراه پی هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود همراه پی شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق براورد هایی که در همراه پی انجام می گیرد است.

28-  بر طبق سياست امنيت اطلاعات، همراه پی متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را در مکانی امن نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

29- استفاده از چند نام کاربری یک نوع برای يک شخص در همراه پی ممنوع بوده و در صورت مشاهده موارد تخلف، ساير شناسه های کاربری مربوط به شخص خاطی، توقيف خواهد شد.

30-  هيچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد يا شرکت ديگر را ندارد. بديهی است در صورت تخلف، مسئوليت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد يا شرکت ثبت شده در همراه پی ميباشد.

31-  کاربر گرامی خواهشمندیم در صورت موافقت با قوانین فوق و قبول این قوانین به عضویت در سایت اقدام کنید و در غیر این صورت درخواست توقیف شناسه کاربری خود را از طریق تیکت اعلام کنید. در صورت داشتن سوال و یا اطلاعات بیشتر از قوانین سایت می توانید از طریق آدرس و اطلاعات تماس که در بخش پشتیبانی ذکر شده است با شرکت پژوهشگرات عصر توسعه کویر در ارتباط باشید.

 


اشتراک گذاری

واتس اپ تلگرام اشتراک