افزونه درگاه پرداخت اینترنتی برای ووکامرس

افزونه درگاه پرداخت اینترنتی برای ووکامرس

دانلود افزونه درگاه پرداخت آنلاین همراه پی برای ووکامرس. فروشگاه ساز وردپرس

افزونه درگاه پرداخت اینترنتی برای ووکامرس

توضیحات :

ووکامرس یکی از بهترین فروشگاه سازهای تحت وب است که به صورت افزونه ای بر روی وردپرس نصب میشود. این فروشگاه ساز دارای امکانات بسیار زیاد و قالب های فراوانی است که نیاز بسیاری از کسب و کارها را پاسخ میدهد.

افزونه ی درگاه پرداخت همراه پی برای ووکامرس این امکان را به شما میدهد تا در کمتر از چند دقیقه بتوانید فروشگاه خود فروشگاه اینترنتی خود را مجهز به درگاه پرداخت آنلاین نمایید و مبالغ را مشتریان خود دریافت کنید


برخی از امکانات این افزونه :

  • فعال و غیر فعال سازی
  • نمایش توضیحات فروشنده پس از پرداخت توسط مشتری
  • تنظیم صفحه ی بازگشت
  • تنظیم واحد پولی ریال یا تومان
  • سرعت بالا

 

آموزش نصب افزونه درگاه پرداخت همراه پی برای ووکامرس به روش نصب از روی مخزن افزونه های ورد پرس

1-  در پیشخوان مدیریت به بخش "افزونه ها -> افزودن" مراجعه کرده و در قسمت جستجو عبارت Woocommerce hamrahpay را جستجو نمایید.
2-پس از نمایش نتایج جستجو، افزونه ی همراه پی نمایش داده میشود. بر روی دکمه "هم اکنون نصب کن" کلیک نمایید و منتظر بمانید تا افزونه نصب شود.
3- پس از نصب روی دکمه ی فعال سازی کلیک نمایید تا افزونه فعال شود.


آموزش نصب افزونه درگاه پرداخت همراه پی برای ووکامرس به روش نصب با بارگذاری فایل افزونه


1- افزونه درگاه پرداخت همراه پی را از این آدرس دانلود نمایید : https://wordpress.org/plugins/hamrahpay-online-payment-gateway/
2- در پیشخوان مدیریت به بخش "افزونه ها -> افزودن" مراجعه کرده و روی دکمه ی "بارگذاری افزونه " کلیک نمایید و فایل افزونه را انتخاب و نصب نمایید - سپس آن را از بخش افزونه های نصب شده فعال کنید
در صورتی که نمیتوانید مرحله 2 را انجام دهید باید فایل دانلود شده را از طریق کنترل پنل هاست خود در مسیر /wp-content/plugins/ قرار دهید سپس در بخش افزونه های نصب شده آن را نصب و فعال نمایید.


تا این مرحله افزونه نصب گردیده است. هم اکنون میتوانید به منوی "ووکارمرس --> پیکربندی" مراجعه کرده و از تب "پرداخت ها" ، پرداخت با درگاه همراه پِی را فعال نمایید سپس بر روی دکنه مدیریت کلیک نموده و API Key دریافتی خود را از همراه پی در این قسمت وارد نمایید.

اشتراک گذاری

واتس اپ تلگرام اشتراک